Emywuu Kimdir? Emywuu Röportajı:) - Yordama

Emywuu Kimdir? Emywuu Röportajı:)

KotokoGenel0 Yorum4 Ağustos 2017

1-Merhaba;öncelikle sizi tanımak isteriz. Bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?

“Merhabalar, Ben 24 yaşımdayım 🙂 adım Emine iktisat mezunuyum 2 senedir evliyim. Adanalıyım 🙂 ”

2-Çok memnun olduk. Hobileriniz ve sizi tanımlayacak özelliklerinizi de bilmek isteriz.

 Artık hobiden sayılır mı bilmem ama film/dizi izlemeyi çok seviyorum. Do it yourselfci bi insanım bu yüzden hep oyalanacak bir şeyler buluyorum kendime. Beni tamamlayan en net özelliğim burcum; ikizler.

3- En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir?

 En büyük hayalim ama en büyüğü tüm çocukların annesi babası yanında, sıcak yuvalarında hoşgörünün gerçek anlamını öğrenerek büyümesi.
Şu an kendi çiftliğimiz var. Organik tarım üzerine yoğunlaşmış durumdayız. Projelerimiz hep onunla alakalı. Kanal ile alakalı gidişata göre bir yol çiziyorum hep
 

4-Kendinizle ilgili bilinmeyenler ve takıntılarınız var mıdır?

Bilinmeyen elbette birçok şey vardır ama bilinmeyen olarak kalsın onlar şimdilik. Takıntım haksızlık hadsizlik… nerede bir haksızlık olsa benimle alakalı alakasız kendimi olayların içinde buluyorum.

5- Evet şimdi gelelim uzman olduğunuz alana.Makyaj yapmaya nasıl başladınız?

Bunun gerçek hikayesi çok komik geliyor şimdi düşündükçe. Bir akşam yemeği yemek için dışarı çıkacaktık eşimle -tabi o zamanlar sevgiliyiz- ben de makyaj yapmak istedim ve youtube'da makyaj kelimesini arattım. Karşıma çıkan ilk videoya tıkladım izledim uyguladım çok mutlu oldum. İlk kez yapmıyordum tabi ki makyaj ama ne yaptığımı bilerek yaptığım ilk makyajımdı.

6-Youtube kanalı açmaya nasıl karar verdiniz?

Her zaman aklımda olan bir şeydi ama yaptığı işi kendi gözünde mükemmel seviyeye ulaştırmadan rahat edemeyen biriyim. Çok planladım ve ciddi zaman harcamam gerektiğini anlayıp çoğu kez vazgeçtim ta ki vakit bulana kadar. Kanal açmayı da aklıma kazıyan arkadaşlarım oldu. Onlar bana her zaman whatsapptan sorular sorar ben de videolu cevaplar verirdim simdi de sanki hiçbir değişiklik yok sadece arkadaş sayım artmış gibi.

7-İyi bir makyaj yapmanın püf noktaları nelerdir?

 Bu konuda uzman değilim zaten kimsenin de uzman görüşü istediğini düşünmüyorum açıkçası o da ayrı bir konu ama bence sadece makyaj yapmak için değil her konuda kendine güven ve yaptığın şeyi sevmek iyi sonuç veriyor.

8-Peki güzellik sırlarınızı bizimle paylaşır mısınız?

Güzellik sırrı bakım olarak yaklaşırsak olaya çok bakımlı bir insan değilim hoş bence sırrı olacak kadar güzel de değilim ama aynaya bakınca kendimden mutlu oluyorum sanırım sırrı bu biliyorum bu soruya elma sirkesi 100 TL'lik kremler gibi bi cevap vermem gerekiyordu ama gerçekten sırrım kendimi sevmek.

9-İdolünüz var mı?

Youtube kanalım için bir idolüm var yaptığı işleri sevdiğim biri “Easyneon”

10-Sizi seven,takip eden insanların olması nasıl bir duygu?

-Beni hayatımda en mutlu eden şey insanların içinde hala kaybolmayan sebepsiz sevme içgüdüsü. Bazen kendimizi korumak için bunu bastırıyoruz ama sevgi çoğaldıkça azalmayan bir şey ve beni seven insanların olduğunu bilmek bulutlar üzerinde güvenli rahat bir uyku çekmek gibi.

11-Sizi sevenlere söylemek istediğiniz birkaç cümle var mı?

Hemen hemen hepsiyle sosyal medyadan bir iletişimimiz olmuştur. Eğer bu yazıyı okuyorlarsa ne düşündüklerini merak ettiğimi ve bu cevapları verirken aklımda hep onların olduğunu bilmelerini istiyorum. Sanki biz yani olabildiğimiz biz bir felsefe geliştirdik içimizde var bu sözlü yazılı hiç dile getirmedik ama konuştuğum herkes bunu zaten biliyor kendin gibi ol kendini sev kendin gibi olmayanı da sev… bu insanları çok seviyorum.

12-Eklemek istedikleriniz.

İlk kez ciddi anlamda bana sorular soruldu ve bir röportaj gerçekleştirdik. Bunu yaşadığım için mutluyum ve sebep olduğun için sana teşekkür ederim 🙂

Emywuu göz makyajı konusunda uzman olduğunu düşündüğüm sıcak kanlı Emine abla 🙂 Kendisi çok samimi ve çok tatlı onla sohbet etmek çok keyifliydi. Beni kırmadığı için çok teşekkür ediyorum. Göz makyajı yaparken en ufak ayrıntıyı bile bilmek istiyorum diyorsanız;  Youtube: emywuu

Emywuu İletişim Adresleri

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

türkiyem