Herkese merhaba. Bu konuda biraz da tecrübelerimizi aktaralım dedik. Sevgili Taner Tolga Tarlacı’yla beraber bu konunun bilimsel yönlerini de araştırmaya başladık. Öncelikle şunu söylemeliyim buraya gelen öğrencilerimizin mgtow kuralından veya pareto prensibinden haberdar olması gerekmektedir. Bunun dışında kendisine saygısı olmayan kalitesiz bir insansan da çık bu yazıdan birader. Bazen ne yaparsanız yapın bir sonuç alamazsınız, sürekli pres yapmaya gerek yok böyle durumlarda.

Şimdi “Nasıl kız tavlanmaz?” onu konuşalım önce. Çiçekle kız tavlanmaz, net bilgi. Onun dışında hediyeler, iltifatlar ne bileyim gereksiz ilgi falan bunlarla da mümkün değil. Kızı eğlendirmek için kafa yorarak da olmaz. Ama belki Yordama Shop‘taki parfümlerimizle bir şansınız olabilir:d

Hoşlandığınız kızdan emin olun. Eski kız arkadaşlarınız falan aklınıza geliyorsa boşuna hoşlandığınız kızı da yormayın, aklınızda tam anlamıyla o varken gelin buraya. Ama yani bunun ayarı var, “onun dışında başka kimse olmaz, o benim dünyam” falan diyorsan da sakın gelme bu yazıya:d

Hoşlandığın kızla tanışmak için, sapık gibi, kızın sosyal medya hesaplarına ambargo koyma.

Hoşlandığınız kız ile aynı ortam içinde bulunmuyorsanız öncelikle bunu çözmeniz gerekiyor. Bunu çözemeyecek kadar kafasızsan zaten o kızı hayatta tavlayamazsın. Neyse bunu hallettikten sonra kendin ol ve kendi istediğin gibi davran. Onunla arkadaş ol ama bacanak olmamaya çalış. “Azer Bülbül – Bu Gece Karakolluk Olabilirim” falan dinletebilirsin:D

Devamında ise zorlama hiçbir şeyi ve onunla konuşurken çok kafa yorarak ya da kendini filtreleyerek konuşma, sen busun kardeşim olmadığın biri gibi davranma.

Şimdi 6 yaşından beri kız tavlama konusunda asla şaşmamış iki taktikle devam ediyoruz. İlki şu; onu görmezden gel. Kızın içine düşme. Bunu abartmadan yap tabii ki. Buradaki amaç, kızın etrafında taklalar atan erkek sürüsünden uzaklaşıp kendini onlardan ayırmak.

İkinci olayımız da şu; takıl. Yani iltifat yerine %68’i şaka, %32’si gerçek cümlelerle dalga geçebilirsin. Bunları ayarında yapabilirsen bu iş olabilir, garantisi yok çünkü hiç de tipin yoksa kardeşim napalım yani. Zaten insan ilk 5 saniyede olup olamayacağını hissediyor. İlk 5 saniye içinde “olur”u aldıktan sonra bunlar işe yarayabilir.

Birkaç şey daha söyleyip yazıyı bitireceğim. Bütün gününü kızla geçirmeye çalışma, boğma kardeşim onun dışında kendinize bir saygınız olsun, her kıza yürümeyin, bıktık sizden.