Herkese merhaba. Güzelliği ve ses rengi ile dinleyicilerin dikkatini çeken Seda Özenli ile çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisine samimiyeti için çok teşekkür ediyorum. Röportaja geçebiliriz;

1) Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Seda Özenli. 26 yaşındayım. Arnavut’um. İstanbul’da yaşıyorum. İstanbul Arel Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum. Kendimi üç kelime ile tanımlayacak olursam sevgi dolu, hayvansever, çılgın diyebilirim.

2) Müzik ile tanışmanız nasıl oldu?

Orta okuldayken müzik dersinde türküler ezberleyip herkes tek tek söylerdi. Bu zamanlar sesimin güzel olduğunu arkadaşlarım bana söylediğinde farkına vardım. Sonrası ise zamanla gelişti.

3) Çocukluk hayaliniz neydi?

Barınak açıp tüm hayvanları insanlardan koruyabilmek.

4) İdol olarak gördüğünüz biri var mı? Varsa kim (kimler)?

İdol olarak değil ama kalemini beğendiğim birkaç isim var; Yüzyüzeyken Konuşuruz, Patron, Hande Yener (sadece duygusal parçaları).

5) Şarkıcılığı meslek olarak mı hobi olarak mı devam ettirmek istiyorsunuz?

Benim için şu anda yaptığım müzik hobi olarak değerlendirebilir yalnız bunu meslek haline getirmek istiyorum.

6) Geçmişe dönme imkanınız olsa neyi değiştirmek isterdiniz?

Geçmişe dönmek istesem değiştirmek değil, kendime dönüp söyleyebileceğim şey: “Ne yapıyorsan yapmaya, inanmaya devam et. Bugünkü beni oluşturduğun için teşekkür ederim. Her şeyi düzeltemeyiz.“ derdim.

7) Sizi sevenlere söylemek istediğiniz veya eklemek istedikleriniz?

Kalbinizi nerde kimin kırdığı değil, nerde neye izin verdiğinizi düşünün. Sonucundan memnun değilseniz kendinize dönün çünkü insan değerli olmayı hakeden bir varlıktır. Kalbin atmaya devam ettikçe hiçbir şeye inancını kaybetme demek isterim.

INSTAGRAM

YOUTUBE