Merhabalar değerli okuyucularım, youtube bataklığında gezinirken hikayesi olan çok tatlı bir sesle karşılaştım. Onu sizinde tanımanızı istiyorum. Yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Ayça Özefe sizlerle;

Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

04.04.2001 Eskişehir doğumluyum. Eskişehir Atayurt Fen Lisesi öğrencisiyim. Başımda bir hastalık olmasına rağmen umudunu yitirmeyen, her anın tadını çıkarmaya çalışan bir insanım.

Müzik ile tanışmanız nasıl oldu?

Annem öğretmen. Müzikle yakından ilgileniyor. Ben daha çok küçükken okulda düzenlediği gösterilerde yer alırdım. Herkes benden daha dün annemizi söylememi beklerken, türk sanat müziği söylerdim.

Çocukluk hayaliniz neydi?

Çocukluk hayalim askeri pilot olmaktı. Ancak gözlük vs derken imkansızlaştı. Ki hala çocuğum bu sebeple hayallerim sürekli değişebiliyor. Kısacası hitap ettiğim,beni seven insanlarla bi arada olmak, iyi bir mesleğe sahip olmak diyebiliriz.

Şarkıcılığı meslek olarak mı hobi olarak mı devam ettirmek istiyorsunuz?

Tabii ki mesleğim olmasını çok isterdim. Ancak hayallerim arasında tıp okumak var. Ama kim bilir bende belki geleceğin doktor-şarkıcılarından olurum :).

Hangi Takımlısınız?

Babamdan dolayı Beşiktaş’a bir yakınlık duyuyor olsam da hangi konu olursa olsun fanatik olmayı doğru bulmuyorum. Uç noktalarda olmaktansa, her şeyi dozunda yaşamak bence daha iyi.

Sizi sevenlere söylemek istediğiniz veya eklemek istedikleriniz?

İlk youtube a video attığımda bu kadar ilgi çekeceğini bilmiyordum. Ablamın ısrarları üzerine bu hevesim başladı . İyi ki başlamış ve iyi ki o videoyu atmışım diyorum. Gelen tepkiler çok hoşuma gidiyor. Dinleyen , seven herkese çok teşekkür ediyorum. Onların ilgisi beni mutlu ediyor .

Eklemek istediğim bir şey var. Başta bahsettiğim hastalığım; aplastik anemi. 2014 yılında tedavi olmuştum, işe yaramıştı. Ama maalesef belli bir süre geçince değerlerim tekrar düşmeye başladı . Bu yüzden ilik nakli olmam gerekiyor. Donör bulmuştuk ancak hastalığı çıktı. Tekrar tarama başlattık. Eğer sizde donörlük için yardım etmek istiyorsanız. Kızılay’a giderek donör bağışçısı olmak istiyorum diyebilirsiniz. Teşekkürler.