Genel Spor

Samul Eto’o Vakfı Maçı (Eto’o Charity Match) Hangi Güne Ertelendi?

etoo-charity

Bilindiği üzere 16 Temmuz 2016 tarihinde oynanması beklenen Samuel Eto’o Vakfı’nın maçı güvenlik gerekçesiyle ertelendi. Bu sebeple Antalyasporlu Samuel Eto’o’nun da çok üzgün olduğu gözlerden kaçmazken Carles Puyol instagram hesabından her şey için Samuel Eto’o’ya teşekkür ettiğini ve Antalya’dan ayrıldığını duyurdu.

Antalyaspor’un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto’o’nun vakfı tarafından düzenlenecek olan yardım maçının güvenlik gerekçesiyle iptal edildiği duyuruldu.

Samuel Eto’o Vakfı‘nın kuruluşunun 10’uncu yıl kutlamaları kapsamında bu akşam saat 20:45’te Antalya Arena’da yıldız futbolculardan oluşan dünya karması ile Türkiye karmasının yapacağı özel maçın yaşanan olaylar sonucu iptal edildiği belirtildi.

Organizasyon Komitesi’nden yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğü güvenlik noktasında sıkıntı yaşanabilir. Bizde bu karara uyacağız. Eto’o Vakfı’nın 10. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Antalya Arena Stadı’nda Afrikalı çocuklara yardım için düzenleyeceğimiz Dünya Karması ile Türkiye Karması arasındaki maç güvenlik gerekçesi ile iptal edilmiştir. Maç ileri bir tarihe de ertelenmeyecektir” denildi.

Özel maç kapsamında dün Antalya’ya, Messi ve Iniesta hariç diğer yıldız futbolcular gelmiş, dün gece saatlerinde de gala töreni gerçekleştirilmişti. (GOAL)

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2015 • Tüm hakları saklıdır.