Siyah Domates

siyah-domates-tohumu

– Siyah Domates yani Kumato, kanseri önlüyor ve insanı zinde yapıyor.
– Siyah Domatesin kalitesi, Syngenta tarafından özel olarak seçilmiş yetiştiricilerin meyveleri geleneksel teknik ve doğal yöntemlerle yetiştirdiği tarlalarda baslar. Siyah Domates içten dışa doğru dalında olgunlaşır, bu yüzden rengi doğal olarak koyu kahverenginden bordoya çalar. Yüksek miktarda früktoz içeren meyveler, sulu ve serttir.
– Siyah Domates, en yüksek früktoz seviyelerini ve mükemmel sertliği sağlamak için en uygun iklim koşullarında olgunlaştığı, Türkiye, İspanya, Hollanda, İsviçre ve Kanada’da yetiştirilir.
– Seçilen uzman yetiştiriciler, çevreye saygılı, siki protokoller çerçevesinde  İyi Tarım Uygulamaları prosedürlerini izlerler.
– Hasat edildikleri andan satış noktasındaki sunuma kadar yapılan titiz kalite kontrolleri sonucunda, yalnızca en yüksek kaliteli meyveler seçilir.
– Tüm isleme, ambalajlama, saklama ve nakliye işlemleri sıcaklık kontrollü hijyenik ortamlarda, endüstriyel tesisler için öngörülen uluslararası sağlık standartlarına (Globalgap/BRC/IFS) uygun yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.