Sümeyra Çelenli Kimdir? Sümeyra Çelenli Röportajı

Merhaba, geçen günlerde sosyal medyanın derinliklerinde çizimleriyle ekibimizin dikkatimi çeken ve gelecek yıllarda daha büyük çalışmalarla karşımıza çıkabileceğini düşündüğümüz sevgili Sümeyra ile sizleri de tanıştırmak istedik, keyifli okumalar şimdiden.

Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Sümeyra Çelenli sosyal medyadaki adımla “charactercizims”. 8. sınıf öğrencisiyim.İstanbul doğumluyum.Büyük bir anime ve çizgi dizi hayranıyım. Bunun yanında karikatürlere ve çizgi romanlara da bakmayı çok seviyorum.

İdol olarak gördüğünüz biri var mı? Varsa kim(kimler)?

İdol olarak gördüğüm birçok kişi var mesela Angie Nasca ve Laila Lopez gibi. Her ikisi de harika birer illüstrasyon sanatçısı.

Gelecekteki hayaliniz ne?

Gelecekteki hayalim iyi bir üniversiteden mezun olduktan sonra mimarlığın yanında kendi çizgi dizimi ve animasyon filmimi çıkarmak. Ve tabi ki idollerim gibi iyi birer illüstrasyon sanatçısı olmak.

Aileniz çizim yapmanıza karşı çıktı mı?

Ailem, sağ olsunlar bana çok destek verdiler.

Günlük hayatınızda neler yaparsınız?

Günlük hayatımın çoğunluğu okul, dersler ve ödevler ile geçiyor. Bunlar haricinde boş zamanımı müzik dinleyerek, çizim yaparak, ”Evrende yolculuk” adlı bir kitap serisini okuyarak, çizgi dizi veya anime izleyerek ya da sosyal medyada geçiriyorum.

Sizi sevenlere söylemek istediğiniz veya eklemek istedikleriniz?

Buradan aileme, akrabalarıma, sevgili sınıfım 8/K’ye, harika okul ve dershane öğretmenlerime, geçen seneki dershane arkadaşlarıma, ilkokul öğretmenime ve arkadaşlarıma, anaokulu öğretmenime selam gönderiyorum. Bu güzel röportaj için teşekkür ederim.


INSTAGRAM

One Reply to “Sümeyra Çelenli Kimdir? Sümeyra Çelenli Röportajı”

  1. Sümeyrayı çok seviyoruz çok güzel çizimler yapıyor hakkını veriyor çizimlerinin 😆😊❤❣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.