Herkese merhaba. Telepati ile düşünce transferi mümkün mü? Evet, mümkün. Telepati ile düşünce transferi, muhtemelen her gün maruz kaldığımız veya başkalarına uyguladığımız bir düşünce aktarımı yöntemidir. Bilinçaltımızın ne derecede kuvvetli olduğunu hiçbir zaman tam olarak anlayamayacağız fakat bu mucizevi çalışma sisteminin bazı etkilerini az da olsa fark edebiliyoruz. İç dünyamızdaki çoğu şeyi kontrol edemediğimiz için veya his kontrolünü tam olarak gerçekleştiremediğimiz için bazen sebepsiz yere mutsuz olduğumuzu veya garip tepkiler verdiğimizi yani durup dururken ağladığımızı veya sinirlendiğimizi düşünebiliriz. Ancak bunların büyük çoğunluğu sebepsiz değildir.

***

Mutfaktasınızdır ve yan odada unuttuğunuz telefonunuz çalar, 5 yıldır konuşmadığınız o kişi sizi aramıştır ve bunu siz telefona bakmadan hissetmişsinizdir. Bu tip olaylar, uzun yıllar beraber yaşamış birbirine çok büyük sevgi veya nefret besleyen veya beraber unutulmaz olaylar yaşayan insanlar arasında daha çok gerçekleşir. Genellikle iki konuşmayan kardeş arasında veya baba-oğul arasında vs. yaşanır. Bu olay aslında telepatik bir düşünce transferi ile gerçekleşir. Yani sezgilerimizin bazıları aslında telepatik bilgi aktarımlarıdır.

***

Aura… Her insanın kendine özgü bir aurası vardır fakat bazı insanlar enerji anlamında çoğu insandan üstündür. İkna kabiliyeti çoğu zaman kişinin aurası ile ilgilidir. Aurası güçlü insanlar genellikle kıskanılır, çok sevileceği gibi çok sevmeyeni de olur veya onu çok seven insanlar ilerleyen zamanlarda ondan çok fazla nefret edebilir. Bu durum, insanların karakteri ile ilgili bir durum çünkü kıskançlık duygusu çoğu zaman kendini çok yetersiz ve özgüvensiz gören insanların başvurduğu bir kötü enerji yollama şeklidir. Bu tip insanlar..neyse ya yoruldum 😀 Çok güzel bir kadının aşık olduğu -ona nazaran- çirkin ve zengin olmayan adam 😀 Bu adamın enerjisi ve aurası ile telepati ile düşünce transferi yapmamış olması mümkün değildir. Bu tip birçok örnek verilebilir. Bu konuda gelişim gösterme noktasında da bir gün bir makale yayınlayacağım. Kendinize iyi bakın dostlar! Görüşmek dileği ile!