Herkese merhaba. Bu konulardaki deneyim yazılarımız oldukça tıklandığı için yakın bir zamanda bu tarz yazıları yeni bir kategoride toplayacağım. Arkadaşlar şimdi arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın. Friendzonelar hemen buraya tıklasın, şimdi bizle kalan zor durumdaki kardeşlerim için çok ince tavsiyeler vereceğim. Öncelikle kanka, kanki, aga, kardeşim ve türevlerini püskürtmelisiniz, paso isimle hitap..tamam mı beyler? Sonra buraya gelip ağlamayın. Başlıyorum;

1) Kızı gördüğünüzde sürekli bir sohbet etme çabasına girmeyin, zorunda değilsiniz buna beyler. Normal davranışlara devam; merhaba, nasılsın falan bitti tamam bu kadar.waving mean girls GIF

2) Kız yanındayken başka kızlarla konuşmaktan sakın çekinme ama burada ince çizgi var, onun diğer kızlardan bir tık özel olduğunu hissettir ama bir tık diyorum, bokunu çıkarmayın.

nicki minaj flirt GIF by BET Awards

3) Başta söylemedim ama eşek değilsiniz, adam gibi duşunuzu falan alın ne bileyim tırnağınızı falan kesin, mağaradan yeni çıkmış kardeşlerim unutur diye 3. maddede bunu hatırlatma gereksinimi duydum.

shower GIF

4) Denge. Bak şimdi denge şu demek; seni istiyorum değer veriyorum ama sen olmasan da yaşamaya devam ederim. Bu çok önemli bir nokta. Bu noktada kıza muhtaç olduğunu falan hissettirirsen bak yazarken midem bulandı, beyler saçma saçma şeyler yapmayın, ben de kalın..devam.

dog balance GIF

5) Kendinin farkında ol. Bazen farkında olmadan çok konuşuyor olabilirsin, hep aynı şeyleri anlatıyor olabilirsin. Bu yüzden kız uzaklaşabilir senden, bu durumda hep dinamik olmalısın. Bunun için karbonhidrat yerine daha protein ağırlıklı beslenmeni tavsiye edebilirim. Bol bol su içmelisin. Şeker de çok önemli, düştüğünü hissettiğin an konuşmayı bırak. Buradaki şaka sayısı sıfır..bilimsel

television comedy GIF

6) Marilyn ablamızı hemen hemen hepiniz tanıyorsunuz. Bakın bu kadın ne demiş; “Bir kadını güldürebiliyorsanız, her şeyi yaptırabilirsiniz.” Tamam mı? Iq’nuz düşükse kovalamayın bu olayı ama kendi skillerinize göre bir şeyler yapabilirsiniz. Beşinci maddeyi unutmadan hareket edin.

emilia clarke laughing GIF

7) Asla asla asla asla asla ve asla çok sessizlik olmasına izin verme. Yap şovunu kardeşim.

staring the souvenir GIF by A24

Bu yazının devam yazısını yazacağım ama öncelikle bu ilk 7 adımı kafanıza kazıyın. Ve asla yalan söylemeyin. Herkese bol kazançlar.

zaman kırılması bir paradokstur

çayı hiç sevmem

zaman asla durmaz veya geriye gitmez

ölüm, ölesiye kadar gizemini koruyacaktır

mutlu olmak için bir çok sebebimiz var

hata yapılmadan önce hata değildir